Back to top

ZASZYFROWANA BAZA DANYCH

UseCrypt Messenger jest jedyną aplikacją, która szyfruje bazę danych w naszej aplikacji na Twoim smartfonie, uniemożliwiając wydobycie z urządzenia treści rozmów i historii połączeń.

PO CO CI TO?

Twoje dane (wiadomości, historia połączeń i konwersacji, przesłane pliki) w UseCrypt są bezpieczne nawet wtedy, gdy ktoś fizycznie przejmie twój telefon (gdy go zgubisz, pozostawisz bez opieki, oddasz do serwisu lub gdy zostanie skradziony).

NIEZALEŻNE HASŁO

UseCrypt Messenger jest zabezpieczony hasłem (passcode) niezależnym od systemu operacyjnego telefonu, dzięki czemu nikt poza Tobą nie otworzy aplikacji.

PO CO CI TO?

Twoje dane w aplikacji UseCrypt Messenger są zabezpieczone nawet w przypadku złamania blokady ekranu telefonu (np. Face ID).

FUNKCJA SPRAWDZANIA CZY TWÓJ TELEFON NIE JEST NA PODSŁUCHU

UseCrypt Messenger jest jedyną aplikacją, która sprawdza, czy Twój telefon jest bezpieczny. Gdy uruchamiasz komunikator, UseCrypt sprawdza, czy jest jedyną aplikacją mającą dostęp do mikrofonu oraz głośnika. Informuje cię także, czy na telefonie nie zostało zainstalowane złośliwe oprogramowanie.

PO CO CI TO?

Twój telefon nie zadziała jako dyktafon nagrywający w tle rozmowy. Możesz być spokojny, że Twój smartfon, schowany w kieszeni czy leżący na biurku, nie słyszy i nie nagrywa przebiegu Twoich spotkań – prywatnych i biznesowych.

PANIC CODE

Usecrypt Messenger jest wyposażony w tzw. panic code. Wpisując go, usuwasz wszystkie dane z komunikatora znajdujące się na Twoim telefonie; aplikacja po otwarciu będzie pusta.

PO CO CI TO?

Z UseCrypt Messengerem jesteś zabezpieczony także wtedy, gdy (w jakiejkolwiek niespodziewanej sytuacji) będziesz zmuszony wprowadzić hasło (enter code) do aplikacji.

NIENAMIERZALNE IP

UseCrypt Messenger nie stosuje protokołu webRTC pozwalającego na określenie IP komunikujących sie ze sobą stron (np. przy korzystaniu z wifi w kawiarni lub na lotnisku). Co za tym idzie, żadna osoba trzecia, nie ma możliwości ustalenia, gdzie znajduje się Twój rozmówca. Zamiast tego zobaczy jedynie adres IP naszego serwera.

PO CO CI TO?

Korzystając z UseCrypt Messengera, możesz być pewny, że lokalizacja twoja i twoich rozmówców, jest całkowicie anonimowa. Nikt nie ma możliwości stworzenia billingów i ustalenia gdzie, kiedy i z kim się komunikujesz na podstawie obserwacji sieci internetowej.

SERWERY NIE PRZECHOWUJĄ ŻADNYCH INFORMACJI

Na naszych serwerach nie są zbierane ani archiwizowane żadne dane o historii Twoich połączeń, konwersacji czy wiadomości tekstowych. Serwery UseCrypt Messengera nie mają technicznie możliwości zapisu i przechowywania jakichkolwiek informacji.

PO CO CI TO?

UseCrypt Messenger nie przekaże Twoich danych trzeciej stronie (zapytania organów ścigania) oraz nie będzie w żaden inny sposób wykorzystywał Twoich informacji (np. sprzedaż metadanych, kampanie marketingowe).

GDY USUWASZ, TO TRWALE

Szyfrowanie bazy danych uniemożliwia osobom postronnym zweryfikowanie historii twoich konwersacji. UseCrypt Messenger to jedyna aplikacja, która TRWALE USUWA dane z urządzenia. Inaczej niż inne aplikacje, nasz komunikator uniemożliwia odtworzenie usuniętych konwersacji i plików.

PO CO CI TO?

Jako pracownik masz pewność, że pracodawca nie będzie w stanie uzyskać dostępu do zapisanych, jak i usuniętych przez ciebie – treści rozmów, historii połączeń i multimediów przesłanych w aplikacji UseCrypt Messenger na służbowym telefonie.

Cennik UseCrypt Messenger w Plusie

Poznaj promocyjne warunki Usecrypt Messenger. Cennik dotyczy usług UseCrypt Messenger zakupionych w salonach sieci Plus.

Pobierz